
ТАЛЬ ЛАНЦЮГОВА ЕЛЕКТРИЧНА KRAISSMANN 3000 EKB 3.0
- В наличии
15 525 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрична ланцюгова таль Kraissmann 3000 EKB 3.0 призначена для вертикального переміщення вантажів середньої тяжкості. Модель оснащена електричним приводом і може піднімати вантажі до 3000 кг на висоту до 3 метрів. Таль проста в експлуатації, вона складається з металевого корпусу, в якому розміщений механізм із приймальним барабаном, і двох гаків із карабінами. Управління здійснюється за допомогою дротового пульта.
Особливості:
- Електропривод
- Ланцюговий тяговий механізм
- Простота в експлуатації
- Надійна і міцна конструкція
Комплектація:
- Електрична таль KRAISSMANN 3000 EKB 3.0
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Основні | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 3 м |
| Тип обладнання | Таль |
| Стан | Новий |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 50 кг |
| Основные | |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Грузоподъемность | 3000 кг |
| Высота подъема | 3 м |
| Тип оборудования | Таль |
| Состояние | Новое |
- Цена: 15 525 ₴
