влевовправо

ПНЕВМАТИЧНИЙ ГРАВЕР KRAISSMANN 620 PGS 10
- В наличии
591 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машина шліфувальна пневматична KRAISSMANN 620 PGS 10 - це інструмент, який призначено для шліфування, полірування, різання і зачищення різних виробів, а також заготовок з металу.
Особливості:
- Вібропоглинаюча ручка
- Міцний і довговічний корпус
- Легкий і компактний
- Висока точність роботи
Характеристика:
- Робочий тиск: 6,2 бар/620 КПа
- Продуктивність: 80 л/хв
- Кількість обертів: 22 000 об/хв
- Розміри цанг: 3, 6 мм
- У пластиковому кейсі
Комплектація:
- Пневмогравер KRAISSMANN 620 PGS 10
- 2 Цанги
- Набір насадок
- Посібник з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1 кг |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальное количество оборотов | 22000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип пневмошлифмашины | Прямая |
| Состояние | Новое |
- Цена: 591 ₴





