влевовправо

МІНІ ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ (НІВЕЛІР) KRAISSMANN 2 LLC 15R (ЧЕРВОНИЙ ПРОМІНЬ)
- В наличии
1 406 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний лазерний рівень KRAISSMANN 2 LLC 15R (червоний промінь) має невеликі розміри, що робить його зручним у домашньому ремонті. KRAISSMANN 2 LLC 15R оснащений функцією самовирівнювання, що працює в діапазоні +/-4 градуси, при більшому відхиленні активується звукове сповіщення. В основі приладу знаходиться перемикач блокуючий маятник компенсатора, що робить більш безпечним транспортування. У комплектацію входять чохол, 2 батарейки та магнітний тримач, що дозволяє закріпити його на будь-якій висоті.
Особливості:
- Функція самовирівнювання
- Два лазерні діоди з робочим діапазоном 15 м
- Магнітний адаптер для встановлення на будь-якій висоті
Комплектація:
- Лазерний нівелір KRAISSMANN 2 LLC R 15
- Магнітний адаптер
- Зручний чохол
- 2 батарейки
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Живлення | Батарейки |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 15 м |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 660 нм |
| Додаткові функції | |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 0.5 кг |
| Питание | Батарейки |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочий диапазон | 15 м |
| Погрешность измерения | 0.3 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 4 град. |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Лазерный диод | 660 нм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 406 ₴



