влевовправо

3D ЛІНІЙНИЙ ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ (НІВЕЛІР) KRAISSMANN 12 3D-LLG 25 RG PRO (ПРОФЕСІЙНА ЛІНІЯ)
- В наличии
2 496 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний рівень KRAISSMANN 12 3D-LLG 25 RG Pro здатний послідовно спроектувати 2 чіткі вертикальні та 1 горизонтальну площину з розгорткою 360 градусів, маючи мінімальну похибку. Робочий діапазон нівеліру без додаткового приймача - 25 м. Прилад використовується в обробних та будівельних роботах, має функцію самонівелювання (автоматичного вирівнювання). У комплектацію KRAISSMANN 12 3D-LL25 входять спеціальні окуляри, що дозволяють краще бачити розмітку за високого рівня освітлення. Елемент живлення – акумулятор із цифровим датчиком рівня заряду, що дозволяє працювати до 15 годин безперервно.
Особливості:
- Проектує 12 лазерних ліній
- Регулювання по висоті
- Різьблення під штатив (5/8 і 1/4 дюйма)
- Акумулятори з цифровими індикаторами
- Мінімальна похибка
Комплектація:
- Лазерний нівелір KRAISSMANN 12 3D-LLG 25 RG Pro
- Зарядний пристрій
- Спеціальні окуляри
- Надійний та міцний кейс
- Магнітний кронштейн
- Акумулятори – 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 0.14 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 532 нм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Штатив | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Погрешность измерения | 0.14 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 4 град. |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 496 ₴




