влевовправо

3D ЛІНІЙНИЙ ЛАЗЕРНИЙ РІВЕНЬ (НІВЕЛІР) KRAISSMANN 12 3D-LLA 25 RG PRO (ЗЕЛЕНИЙ ПРОМІНЬ, ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ)
- В наличии
2 602 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
3D Лазерний рівень KRAISSMANN 12 3D-LLA 25 RG відноситься до класу професійних нівелірів. За допомогою такого приладу можна виконати роботу в найширшому спектрі: укладання покриттів для підлоги, стяжка і штукатурка стін, поклейка шпалер, заливка фундаменту, так само може застосовуватися в розробці та проектуванні дизайнерських конструкцій. Побудовник площин Kraissmann 12 3D-LLA RG будує 2 чіткі вертикалі та одну горизонталь. Нівелір має функцію самовирівнювання.
Особливості:
- Послідовне включення та відключення випромінювачів
- Регулювання по висоті
- Різьблення під штатив (5/8 і 1/4 дюйма)
- Функція самовирівнювання
- Мінімальна похибка
Комплектація:
- Лазерний нівелір KRAISSMANN 12 3D-LLA 25 RG
- Спеціальні окуляри
- Магнітний кронштейн
- Мікроліфт для тонкого регулювання висоти
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Посібник користувача
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Похибка вимірювання | 0.14 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 3 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 532 нм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Штатив | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Погрешность измерения | 0.14 мм/м |
| Лазерный диод | 532 нм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 602 ₴






