Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'560 призначений для подрібнення та подальшої утилізації харчових відходів, знижуючи навантаження на каналізаційну систему. Диспоузер легко встановлюється замість сифона та підходить під усі види сучасних мийок. Камера подрібнення та її елементи виконані з нержавіючої сталі.
Особливості:
- Сумісність із сучасними мийками
- Захист від перевантаження та заклинювання
- Подрібнювальні елементи з нержавіючої сталі
- Істотне зменшення кількості відходів
Комплектація:
- Подрібнювач харчових відходів KRAISSMANN LAS'630
- Пневмовимикач
- З'єднувачі
- Елементи кріплення
- Зливний патрубок
- Дренажні труби
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Параметри підключення до мережі | |
|---|---|
| Споживана потужність | 630 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип подрібнювача | Електричний |
| Тип вимикача | Пневматичний |
| Система шумозниження | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Антикорозійне покриття | Так |
| Можливість підключення до посудомийній машині | Так |
| Кришка-штовхач | Так |
| Параметры подключения к сети | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 630 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип измельчителя | Электрический |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 089 ₴

