
ЛОБЗИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ KRAISSMANN 900 SS 130 (ПРОФЕСІЙНА ЛІНІЯ, В КЕЙСІ)
- В наличии
3 452 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручний електролобзик KRAISSMANN 900 SS 130 Professional line призначений для прямого та криволінійного розпилу матеріалів з деревини, пластику або металу, за умови використання відповідного пиляльного полотна. Електричний лобзик оснащений регульованою алюмінієвою підошвою із пластиковим покриттям та триступінчастим регулятором маятникового ходу.
Особливості:
- Електронне регулювання частоти ходу
- Гумові накладки на рукоятці
- Адаптер для підключення пилососу
- Регульована алюмінієва підошва
- 3-ступінчасте регулювання маятникового ходу
- Пластикове покриття на алюмінієвій підошві для захисту заготівлі від пошкоджень
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 900 Вт
- Кількість ходів штока: 500-2500 за хв
- Ріжуча здатність:
- у дереві - 130 мм,
- в металі - 10 мм
Комплектація:
- Лобзик електричний Kraissmann 900 ss 130
- Паралельний упор
- Перехідник для підключення пилососа
- Запасні вугільні щітки
- Два пильні полотна
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 2.3 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Длина хода пилки | 20 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2500 ход/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 3 452 ₴
