влевовправо

АКУМУЛЯТОРНИЙ ФАРБОРОЗПИЛЮВАЧ KRAISSMANN 651 ASP 20UL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
- В наличии
1 446 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний фарборозпилювач KRAISSMANN 651 ASP 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 Ач та універсальний зарядний пристрій
- Призначений для фарбування поверхонь малих та середніх розмірів
- Легко розбирати та відмивати від залишків фарби
- Змінні сопла різних діаметрів
Комплектація:
- фарборозпилювач
- три змінних сопла
- щіточка для очищеня
- голка для чистки сопла
- ємність для перевірки в'язкості фарби
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.65 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.2 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Производительность краскопульта | 0.65 литр/мин |
| Диаметр сопла | 2.2 мм |
| Емкость бака распылителя | 1 л |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка подачи распыляемой смеси | Да |
| Регулировка ширины факела | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 446 ₴






