Виробник Craft-tec
Вага, кг 2.1
Потужність, Вт 1150
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 11000
Особливості:
Легка вага і невеликі габарити
Знижений рівень шуму і вібрації
Подовжене заднє руків'я.
Потужний двигун.
Діаметр диска 125мм.
Проста у використанні.
Зовнішні щіткотримачі.
Зносостійкі деталі робочих вузлів конструкції
Кутова шліфмашина марки CRAFT-TEC PXAG-403 - чудовий помічник у домашніх умовах. Ця модель наділена двигуном потужністю 1150 Вт, має діаметр диска 125 мм, розвиває на холостому ходу 11000 об/хв. Конструкція має подовжену задню рукоять, на якій розташовані клавіша ввімкнення і кнопка-фіксатор. Корпус виконаний з міцного пластику, а редукторна частина виконана з магнієвого сплаву, що забезпечує захист і тепловідведення механізму. Наявність додаткової двопозиційної рукоятки забезпечує впевнене утримання двома руками. Захисний металевий кожух може фіксуватися в діапазоні 360*. Шпиндель має стандартне різьблення, на який можна закріплювати різні насадки для шліфування, полірування, зачищення. Наявність зовнішніх щіткотримачів полегшує доступ до заміни вугільних щіток.
Комплектність:
Кутошліфувальна машина Craft-tec PXAG-403
Інструкція з експлуатації
Вугільні щітки
Захисний кожух
Рукоятка бічна
Ключ для встановлення диска
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft-Tec |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1150 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная, Не поворотная |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
- Цена: 1 102,50 ₴

