Виробник Craft-tec
Вага, кг 2
Потужність, Вт 950
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 11000
Особливості:
Легка вага і невеликі габарити
Знижений рівень шуму та вібрації
Подовжена задня рукоять.
Потужний двигун.
Діаметр диска 125мм.
Проста у використанні.
Зовнішні щіткотримачі.
Зносостійкі деталі робочих вузлів конструкції
Болгарка Craft-tec PXAG-433 це інструмент, який призначений для різання і шліфування металу та інших матеріалів абразивними дисками. Болгарка обладнана електродвигуном 9200 ват, шліф.машина з такою потужністю без перевантаження може орудувати абразивними дисками 125 мм.
Комплектність:
болгарка Craft-tec PXAG-433
захисний кожух
допоміжна рукоятка
ключ для зміни диска
комплект запасних вугільних щіток
інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Craft-Tec |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 102,50 ₴



