
Лобзик Craft-tec PXGS-222
- В наличии
1 125 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Вага, кг 2.5
Кут різання, (вліво / вправо) 45
Потужність, Вт 750
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
регульована частота ходу
підключення пилососа
перемикач ходу маятника
Електричний лобзик Craft-Tec - ручний електроінструмент для розпилювання різних матеріалів зі зворотно-поступальним рухом пиляльного полотна. Електролобзик Craft-Tec містить у собі корпус із плоскою платформою, зверненою вниз, і рукояткою вгорі. Усередині розташовуються двигун і механізм, що перетворює обертальний рух вала двигуна на зворотно-поступальний рух штока, на якому кріпиться пиляльне полотно. Ряд ручних лобзиків забезпечений так званим маятниковим ходом, завдяки якому напрямна також по черзі нахиляється вперед і назад, що прискорює розпил матеріалу завдяки ефективнішому виведенню стружки. Використання маятникового ходу допустимо тільки під час прямолінійного пиляння, оскільки в іншому разі практично неминучий перегин полотна з подальшим його заклинюванням або поломкою.
Комплектність :
Лобзик ручний електричний PXGS222 1шт.
Паспорт 1шт.
Ключ шестигранний 1шт.
Набір пилок 1шт.
Насадка для пилососа 1шт.
Щітки 1 пара
Упаковка картонна 1шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (цветного металла) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 1 125 ₴
