
Лобзик Craft-tec PXGS-65 900W
- В наличии
1 305 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Вага, кг 2.5
Кут різання, (вліво / вправо) 45
Потужність, Вт 900
Хід штока, мм 18
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
регулювання обертів
можливість пропилу під кутом до 45 градусів
блок кнопки пуску для тривалої роботи
регулювання маятникового ходу
лазерний маркер
міцна підошва
Електричний лобзик Craft-tec PXGS-65 призначений для розпилювання дерева, кольорового металу, сталі та інших матеріалів. Лобзикова електропила обладнана якісним електродвигуном, що дає змогу інструменту витримувати навантаження, не скорочуючи терміну служби. Для роботи з різними матеріалами на електричному лобзику встановлено електронне регулювання швидкості обертів двигуна, що забезпечує скорочення ходу штока від 3000 рухів за хвилину до 500.
Комплектність:
лобзик Craft-tec PXGS-65
паралельна напрямна
ключ для монтажу полотна
полотно по дереву
інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 65 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Лазерный маркер | Да |
| Сдув опилок | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
- Цена: 1 305 ₴
