
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-10C
- В наличии
2 385 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Ємність акумулятора, А / ч 2
Вага, кг 1.2
Довжина шини, мм 100
Напруга живлення, В 21
Особливості :
Блокування кнопки ввімкнення;
Малошумна робота двигуна;
Захист від перевантаження;
Невелика вага і компактний розмір;
Потужний двигун;
Висока швидкість роботи.
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-tec EKS-10С - електроінструмент, призначений для зрізання або обрізання гілок, розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини діаметром 90 мм або менше, заготівлі дров невеликого діаметра. Невелика вага та мобільність дає змогу працювати у важкодоступних місцях. Ідеально підходить для формування крони та догляду за чагарниками.
Комплектність:
Пила ланцюгова акумуляторна Craft-Tec EKS-10C шт.
Акумулятор 21В/2 а/год 2 шт.
Зарядний пристрій 1 шт.
Кейс 1 шт.
Захисний кожух 1 шт.
Шина 1 шт.
Паспорт 1 шт.
Ланцюг 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
- Цена: 2 385 ₴


