
Пила ланцюгова електрична Craft-tec EKS-1950
- В наличии
1 935 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Craft-tec
Вага, кг 3
Довжина шини, мм 350
Обсяг масла / паливного бака, л/л 0.11
Потужність, Вт 1950
Напруга мережі, В 220
Частота струму, Гц 50
Особливості:
Дуже легка і проста в експлуатації
Автоматичний масляний насос
Пила ланцюгова електрична Craft-tec EKS-1950 призначена для заготівлі дров, для догляду за присадибною ділянкою, для будівельних робіт. Потужність двигуна цієї моделі від 1950 Вт, що дає змогу здійснювати високопродуктивний робочий процес. Зазначимо, що напрямна шина виготовлена з високоякісного металу і не піддається деформації під час навантажень. Корпус інструмента виготовлено з міцного ударостійкого ABS пластику.
Комплектность :
Пила цепная электрическая EKS-1950 1шт.
Шина 350 мм. 1шт.
Цепь 1шт.
Паспорт 1шт.
Ключ накидной 1шт.
Чехол на шину 1шт.
Упаковка картонная 1шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Craft-Tec |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 350 мм |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1950 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
- Цена: 1 935 ₴
