
ШУРУПОВЕРТ АКУМУЛЯТОРНИЙ VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 LI
- В наличии
1 181 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li оснащений двошвидкісним редуктором, що дозволяє регулювати оберти в діапазонах: 0 - 400 об/хв і 0 - 1300 об/хв. Ступінь затяжки може встановлюватися в 25 положеннях плюс режим свердління. Вбудований індикатор заряду дозволяє своєчасно змінити акумулятор, не перериваючи робочий процес, а підсвічування робочої зони забезпечить необхідне освітлення у темних місцях. Інструмент комплектується двома акумуляторами.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор
- Функція Реверс
- Самозатискний патрон
- Індикатор заряду батареї
- Два акумулятори в комплекті
Комплектація:
- Шуруповерт VORSKLA ПМЗ 12/2-2000 Li
- Акумулятори: 2шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Vorskla |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Шуруповерт |
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 1 181 ₴
