
ПЕРФОРАТОР VORSKLA ПМЗ 1080/28
- В наличии
2 124 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Vorskla ПМЗ 1080/28 призначений для свердління отворів у бетоні, цеглі або камені. Ефективний під час демонтажу конструкцій із залізобетону. Перфоратор Vorskla простий в експлуатації та обслуговуванні, кришки щіткотримачів виведені назовні, а завдяки полегшеному доступу до редуктора змастити його буде зовсім не складно.
Особливості:
- Металевий корпус редуктора
- Покращений ударний механізм
- Повітряне охолодження
- Антивібраційна система
- Зручний кейс
- 28 мм максимальний діаметр патрона
Характеристика:
- Живлення: мережа 220 В
- Розташування двигуна: вертикальне
- Потужність: 1080 Вт
- Тип патрона: SDS-plus
- Режими роботи: свердління з ударом, удар
- Кількість обертів: 890 об/хв
- Частота удару: 4050 уд/хв
- Сила удару: 5 Дж
- Діаметр патрона: 28 мм
- Вага: 5 кг
Комплектація:
- Перфоратор Vorskla ПМЗ 1080 28
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Вугільні щітки
- Піка, зубило, бури
- Посібник користувача
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1080 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна кількість обертів | 890 об/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 4050 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1080 Вт |
| Вес | 5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальное количество оборотов | 890 об/мин |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 4050 уд/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
- Цена: 2 124 ₴
