
БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 1,2/180 ПРОФЕСІЙНА
- В наличии
1 344 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,2/180 - є надійним і практичним інструментом, який широко застосовується як у професійній діяльності, так і для вирішення побутових завдань. Спеціальне оснащення дає змогу очищати поверхні від лакофарбових покриттів, видаляти нерівності, чисто полірувати і шліфувати. Так само можна якісно різати металеві заготовки, пластик, кераміку.
Особливості:
- Трипозиційна бічна рукоятка
- Ергономічний дизайн
- Вимикач із блокуванням від випадкового ввімкнення
- Полегшений доступ до щіток
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Кількість обертів: 8000 об/хв
- Діаметр диска: 180 мм
Комплектація:
- Болгарка VORSKLA ПМЗ 1,2/180
- Додаткова ручка
- Ключ
- Захисний кожух
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 4.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
- Цена: 1 344 ₴
