влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гравер VORSKLA ПМЗ 135/217 - багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна виконувати безліч операцій, що вимагають тонкого підходу. Гравер VORSKLA виконує: свердління, різ, шліфування, точіння, полірування, зачистку.
Особливості:
- Плавне регулювання
- Телескопічна стійка
- Зручний доступ до вугільних щіток
- 2 цанги (1 і 3,2 мм.) у комплекті
Характеристика:
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 135 Вт
- Кількість обертів: 10000 до 30000 об/хв
- Діаметр патрона: 1 - 3,2 мм
Комплектація:
- Гравер Vorskla ПМЗ 135/217
- Набір насадок 217 шт
- 2 цанги
- Керівництво з експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 135 Вт |
| Вес | 1.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Vorskla |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 1 080 ₴



