
Шуруповерт аккумуляторный VILMAS 1500-CDC-18/2 Li
- В наличии
1 350 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга батареї: 12 В
- Ємність батареї: 1500 мАг
- Кількість обертів:
- 1 режим: 0-350 об/хв
- 2 режим: 0-1300 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Тип акумулятора літій-іонний
- швидкозмінний самозатискний патрон
Комплектація:
- Шуруповерт акумуляторний VILMAS 1500-CDC-18/2 Li
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувацькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vilmas |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
- Цена: 1 350 ₴
