Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Напруга батареї: 12 В Ємність батареї: 8000 маг Сила струму зарядного пристрою: 1 А Об'єм: 12 л Робочий об'єм насоса: 3,6 л Робочий тиск: 0,15-0,4 МПа |
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Тип оприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 12 л |
| Загальна вага | 4.8 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А / ч |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilmas |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем бака | 12 л |
| Состояние | Новое |
| Общий вес | 4.8 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
- Цена: 1 755 ₴

