
Кутова шліфувальна машина Елпром ЭМШУ-2300-180
- В наличии
2 340 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Виробник Елпром
Діаметр диска, мм 180
Плавний пуск
Різьба шпинделя М14
Напруга мережі, В 220
Споживана потужність, Вт 2300
Частота струму, Гц 50
Число оборотів, об / хв 8500
Особливості:
Посилені конічні шестерні редуктора
Ефективне охолодження
Електронна система стабілізації числа обертів двигуна
Чудова система захисту від пилу
Невеликий корпус редуктора забезпечує більш легке управління і високу маневреність інструменту
М'яке руків'я для більшого комфорту та контролю
Болгарка Елпром ЕМШУ-180-2300 - це ручний мережевий інструмент, який за наявності відповідного диска дасть змогу вирішити широкий спектр різноманітних завдань. Рушійним вузлом моделі виступає 2.3кВт-ний електродвигун. Конструкція дає змогу використовувати для роботи диски з отвором 22 мм, діаметр яких може сягати 230 мм, що дасть змогу розв'язувати досить складні завдання.
Пристрій має дещо збільшену вагу, оптимально розподілити яку дасть змогу основна та зручна допоміжна рукоятка. Галузь застосування: Модель дасть змогу з легкістю, швидко й ефективно вирішувати роботи побутового та напівпрофесійного рівня складності під час різання, шліфування та обробки виробів і конструкцій із каменю, бетону, металу тощо.
Комплектність:
Захисний кожух
Паспорт
Гайка притискна
Рукоятка бічна
Ключ спеціальний
Картонна упаковка
Запасні щітки (1 пара)
Фланець проміжний
Машина шліфувальна кутова Елпром ЕМШУ-180/2300
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Элпром |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
- Цена: 2 340 ₴
