DWT BFS52-42 чудово впишеться у сімейний запас приладів. Косичка корисна, виділяється легкістю в застосуванні також може прикрити собою проблеми згідно благоустрою присадибної місця. Мотор сильний, ефективний. Володіє омедненную обмотку, то що дає можливість функціонувати в обставинах високою перевантаження присутність даному ніяк не завдаючи шкоди основним вузлам. Циліндр має блискучі стіни, то що збільшує робочий період агрегату. Враховуючи специфіку застосування апарат бензотример DWT BFS52-42 ніяк не піддається корозійних процесів. Також косичка невимоглива в сервісі, в мі потрібно вже після будь-якої робочої сесії давати її спеціалісту в очищення також заточку.
DWT BFS52-42 стоит выделить также способности сенокоса: присутствие потребности сенокос исполняется равно как ножиком, таким образом также леской. Это сможет помочь снять для вас травку в том числе и во наиболее малодоступных участках. Присутствие данном косичка совместима также со кустарниками, крепким сорняком также юными сучьями. Опция простого старта существенно облегчит для вас пуск аксессуара. Вследствие этому заключению вам прикладываете менее стараний, расходуете менее периода в пуск также нагрев. Но вследствие праймеру, коса ДВТ BFS52-42 запустится размеренно также одновременно ведь, за пределами связи которая погодка либо какое количество периода вам никак не применяли его.
Характеристики та опис
-
-
Виробник
DWT
-
Живлення
Бензиновий двигун
-
Ріжучий елемент
Волосінь і ніж
-
Розташування двигуна
Зверху
-
Максимальна кількість обертів
3200 об/хв
-
Гарантійний термін
36 міс
-
Тип
Мотокоса
-
Максимальна ширина скошування
420 мм
-
Тип штанги
Пряма
-
Ширина скошування ножа
255 мм
-
Ширина скошування ліски
420 мм
-
Стан
Нове
-
-
Характеристики електродвигуна і акумулятора
-
Споживана потужність
1500 Вт
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
8.4 кг
-
-
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
-
Об'єм двигуна
51.7 куб. см
-
Тактность двигуна
Двотактний
-
Об'єм паливного бака
1.2 л
-
-
Додаткові характеристики
-
Плечовий ремінь
Так
-
Тип рукоятки
U-подібна (велосипедний)
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DWT |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 420 мм |
| Ширина скашивания лески | 255 мм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 51.7 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
- Цена: 3 329 ₴

