ОПИС ЗВАРЮВАЛЬНИЙ ПОЛУАВТОМАТ Плазма MIG / ММА 340
Зварювальний напівавтомат Плазма - надійний, функціональний і практичний апарат з широким діапазоном можливостей, забезпечених його конструкцією. Він має сучасну форму корпусу, захищеного накладками, що захищають його і вміст від ушкоджень при падінні з висоти і при ударах.
Призначається для напівавтоматичного і дугового електрозварювання. Доступна зварювання електродами в середовищі захисних газів, а також самозахисного дротом. Параметри апарату дозволяють працювати з різними видами металу, в т.ч. легованими і низьковуглецевими сталями. На даний момент апарат позиціонується як краща модель в своїй категорії.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Клас апарату Професійний
Напруга мережі живлення, В220 ± 15%
Частота мережі, Гц50
Номінальний зварювальний струм, А220
Діапазон регулювання робочої напруги, В16-28
Найменший зварювальний струм, А20
Найбільший зварювальний струм, А340
Діаметр дроту (електроди) 0,6-1, 0
Діаметр електрода при ММА1,6-5,0
Швидкість подачі дроту, м / мін1,5-13,0
Кількість пар подають роліков1
Максимальна споживана потужність, кВт6,8
ККД,% 80
Наявність режиму ММА є
Номінальний режим роботи (ПВ) при циклі 10 хв.,% 80
Габаритні розміри, мм420 * 515 * 380
Вага, кг12
| Характеристики | |
| Вага, кг | 12 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр електрода, мм | 1,6-5,0 |
| Зварювальний струм, А | 20-340 |
| ККД,% | 85 |
| Клас ізоляції | Н |
| Клас захисту | IP21S |
| Напруга мережі, В | 220 |
| Наявність кейса | немає |
| Робочий цикл,% | 60 |
| Частота струму в мережі, Гц | 50 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальный сварочный ток | 340 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.6 мм |
| Максимальный диаметр проволоки | 1 мм |
| Продолжительность нагрузки | 80 % |
| Минимальная скорость подачи проволоки | 0.5 м/мин |
| Максимальная скорость подачи проволоки | 15 м/мин |
| Степень защиты IP | 21 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 6 030 ₴





