Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Напруга акумулятора , В | 36 |
| Ємність , А*год | 4 |
| Час роботи , год | 15-20 мин |
| Число обертів , об/хв | 7500 |
| Штанга | Розбірна |
| Форма ручки | Т-подібна |
| Ріжуча система | Ліска, ніж |
| Діаметр скошування ножем , мм | 255 |
| Діаметр скошування ліскою , мм | 300 |
| Діаметр ліски , мм | 1.6 |
| Плавний пуск | Так |
| Автоматичне регулювання довжини ліски | Так |
| Індикатор рівня заряду | Так |
| Низький рівень шуму і вібрації | Так |
| Ергономічний дизайн рукояток | Так |
| Вага , кг | 6 |
| Комплектація |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
- Цена: 9 180 ₴





