Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електропила MINSK PRO 2650 W - прекрасний садовий помічник, за допомогою якого значно полегшується процес підрізання дерев, заготівлі дров та іншої роботи по дереву. В якості джерела живлення дана модель використовує електромережу 220 В, для чого оснащена мотором з споживаної потужністю 2650 Вт. Такий мотор відмінно працює спільно з шиною і ланцюгом довжиною 40 см, чого буде достатньо для виконання всіх поставлених завдань. В цілях безпеки передбачений гальмо ланцюга. А обслуговування полегшує автоматична маслоподача на пиляльне обладнання. Електропила MINSK PRO 2650 W комплектується додатковим набором з шини і ланцюга.
Особливості:
- Поперечний двигун.
- Автоматичне мастило ланцюга,
- Швидка зупинка ходу,
- Простота в обслуговуванні.
Характеристики Електропила MINSK PRO 2650 W
- Дві шини і два ланцюги!
- Бічний двигун
- Напруга - 220 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 2650 Вт
- Швидк. оберт. ланцюги - 800 м/хв
- Довжина шини - 406 мм
- Крок ланцюга - 3/8
- Бачок для змащення - 250 мл
- Гальмо ланцюга - є
- Змащення ланцюга - автоматична.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minsk |
| Длина шины | 406 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2650 Вт |
- Цена: 3 262,50 ₴






