Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50 |
| Потужність , Вт | 2850 |
| Довжина шини , см | 40.6 |
| Максимальне число обертів ланцюга , об/хв | 8000 |
| Швидкість ланцюга , м/хв | 840 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Розташування двигуна | Поздовжнє (пряме) |
| Плавний пуск | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Автоматичне змащення ланцюга | Так |
| Торсійне гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Металеві шестерні редуктора | Так |
| Індикатор перевантаження двигуна | Так |
| Покращена система захисту від пилу якоря та статора | Так |
| Низький рівень шуму і вібрації | Так |
| Вага , кг | 4 |
| Гарантія , міс | 36 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Вес | 4 кг |
| Длина шины | 40.6 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Количество оборотов | 8000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2850 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 3 856,50 ₴

