Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
Goodluck
-
Вага
-
5.6 кг
-
Довжина шини
450 мм
-
Крок ланцюга
0.325"
-
Об'єм масляного бака
260 мл
-
Рівень шуму
110 дБ
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Живлення
Бензиновий двигун
-
Розташування двигуна
Поздовжнє
-
Кількість обертів
9500 об/хв
-
Стан
Нове
-
-
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
-
Об'єм двигуна
52 куб. см
-
Потужність двигуна
5.9 л. с.
-
Кількість циліндрів
1
-
Ємність паливного бака
550 мл
-
-
Характеристики електродвигуна, акумулятора
-
Споживана потужність
4300 Вт
-
-
Додаткові функції
-
Гальмо ланцюга
Так
-
Система погашення вібрації
Так
-
Блокування кнопки включення
Так
-
-
Комплектація
-
Тип упаковки
Паперова коробка
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Вес | 5.6 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 9500 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 5.9 л. с. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 2 745 ₴



