
Перфоратор електричний Spektr SRH-2300 (2 патрона, кейс)
- В наличии
2 385 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Перфоратор Spektr SRH-2300 служить для різання отворів в цеглі, бетоні та інших матеріалах під час проведення ремонтно-будівельних робіт. Має 3 режими роботи: довбання, свердління і свердління з ударом. Дана модель має високу потужність, компактний розмір і невелика вага, що дозволяє працювати з даними інструментом тривалий час без перерв. Перфоратор поставляється в пластиковому кейсі, що спрощує зберігання і транспортування.
Комплектація:
- Перфоратор Spektr SRH-2300:
- Піка;
- Зубило;
- Три бура SDS-plus;
- Додатковий патрон;
- Бічна рукоятка;
- Ключ;
- Інструкція по експлуатації;
- Пластиковий кейс.
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
Спектр
-
Вага
5 кг
-
Конструкція перфоратора
Бочкової
-
Максимальна сила удару
5 Дж.
-
Живлення
Мережа 220В
-
Споживана потужність
2300 Вт
-
Режими роботи
Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління
-
Стан
Нове
-
Тип патрона
SDS-plus
-
-
Максимальний діаметр свердління
-
Максимальний діаметр свердління (бетон)
26 мм
-
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Вес | 5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Производитель | Спектр |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Состояние | Новое |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
- Цена: 2 385 ₴




