Характеристики
Інвертор зварювальний Луч ММА-320 Чемодан
Мінімальний зварювальний струм 40 А
Номінальна споживана потужність 6 кВт
Напруга холостого ходу 65 В
Напруга живлення 160-250 В
Мінімальний діаметр електрода 1.6 мм
Гарантія 12 міс.
Максимальний зварювальний струм 320 А
Функціональність ручне дугове зварювання (ММА)
Упаковка валіза пластикова
ККД 85 %
Максимальний діаметр електрода 4 мм
Вага 3.9 кг
Комплектація інвертор Луч Профі ММА-320
; кабель з тримачем електродів;
кабель з зажимом маси;
зварювальний маска-щиток;
молоток-щітка;
Інструкція з експлуатації;
пластиковий кейс.
Максимальна споживана потужність 6 квт
Технічні особливості «гарячий» старт,
антиприлипання,
захист від перегрівання,
наявність цифрового дисплея
Особенности Луч ММА-320 :
Легкая и компактная;
Дисплей
Кейс
Индикатор перегрева
Функции горячий старт и анти залипания электрода;
Высокий КПД;
Работа при низких напряжениях;
Высокое качество сборки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Луч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вес | 3.9 кг |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напряжение холостого хода | 65 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВА |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Максимальный сварочный ток | 320 А |
| Минимальный сварочный ток | 40 А |
- Цена: 2 587,50 ₴

