Акумуляторний шуруповерт
Пальчикова батарея
Номінальна напруга 12В.
Вбудований акумулятор.
Підсвічування. Індикатор заряду акумулятора. Насадки в комплекті. Гарантія 1 рік.
Характеристики
стан Нове
Виробник Edon
Країна виробник Китай
Тип Шуруповерт
харчування Акумулятор
Режим інструменту ненаголошений
Тип патрона швидкозажимний
Максимальний діаметр патрона 10 мм
Кількість ступенів затяжки 18
Максимальний крутний момент 18 H * m
Максимальна кількість обертів 800 об / хв
Гарантійний термін 12 міс
харчування
Тип акумулятора Li-Ion
Ємність акумулятора 1.5 А / ч
Напруга акумулятора 12 В
Час зарядки акумулятор 1 годину
Тип зарядного пристрою Імпульсні
Додаткові функції
Ударний режим Немає
Кількість швидкостей роботи 2
Реверс Так
Регулювання кількості обертів Так
Комплектація
Тип упаковки Пластиковий кейс
Додатковий акумулятор Так
Срок гарантии, мес 12 Номинальное напряжение, В 12 Упаковка Кейс Комплектация Кейс / Набор бит / Аккумулятор - 2 шт / Инструкция по эксплуатации / Гарантийный талон Упаковка Кейс Срок гарантии, мес 12
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Edon |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальный крутящий момент | 18 H*m |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
- Цена: 1 041 ₴

