
Дриль-шуруповерт Edon DS-450
- В наличии
945 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
|
Бренд |
Едон |
|
Артикул Постачальника |
1001030315 |
|
Тип шуруповерта |
Дрель шуруповерт |
|
живлення |
від мережі |
|
Додаткові режими роботи |
свердління |
|
Потужність, Вт. |
450 |
|
Кількість швидкостей роботи |
1 |
|
Макс. число оборотів холостого ходу, об/хв |
750 |
|
Діаметр патрона, макс., мм |
10 |
|
Тип патрона |
швидкозатискний |
|
Реверс |
правда |
|
Електронне регулювання частоти обертання |
правда |
|
Блокування кнопки увімкнення |
правда |
|
Вага інструменту кг. |
1,4 |
Дриль-шуруповерт електричний мережевий Edon DS-450 призначений для свердління в різних конструкційних матеріалах, закручування-викручування шурупів, шліфування робочих заготовок за допомогою свердлів, біт, щіток та насадок.
Особливості:
- подвійна ізоляція обмоток двигуна;
- Плавний пуск;
- швидкозатискний патрон;
- Потужність 450 Вт.;
- швидкість обертання патрона 0-750 об./хв.;
- перемикач напряму обертання патрона (реверс);
- Діаметр патрона 0,8 - 10 мм.;
- максимальний момент, що крутить, - 23 Н*м;
- Швидкий доступ до щіток для оптимізації обслуговування;
- Комплект запасних графітових (вугільних) щіток.
Габаритний розмір: 24/7/23 см;
Вага брутто: 1,4 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Edon |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Реверс | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
- Цена: 945 ₴







