
Драбина багатофункціональна трансформер 4х3 сходинки, сталевий профіль, 3380мм, 150 кг INTERTOOL LT-0023
- Нет в наличии
3 050 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
ВСІ ДРАБИНИ ВІДПРАВЛЯЄМО ЛИШЕ ПО МІНІМАЛЬНІЙ ПЕРЕДОПЛАТІ!
МІНІМАЛЬНА ПЕРЕДОПЛАТА НА ДРАБИНИ - 500 ГРН
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LT-0023
| Тип | Багатофункціональна, трансформер |
|---|---|
| Висота | 3380 мм |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Ширина драбини | 340 мм |
| Кількість сходинок | 4*3 од. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 13,000 кг |
ОПИС


Драбина INTERTOOL LT-0023 виготовлена з надміцного сталевого профілю, при цьому досить легка - важить всього 13 кг! Вона допоможе у вирішенні складних будівельних завдань, а також стане надійним помічником в побуті.

Сталевий профіль і безпека
Сталевий профіль забезпечує жорскість конструкції, а також здатність витримати навантаження до 150 кг. Драбина стійка і не ковзає на будь-яких поверхнях завдяки надійним еластичним пластиковим ніжкам. Рифлені сходинки не дадуть нозі зісковзнути під час роботи.
Драбина відповідає європейському стандарту EN131.

Багатофункціональність
В основі функціональності драбини лежить шарнірний механізм, за допомогою якого Ви з легкістю зможете встановить драбину в потрібному Вам положенні.
Ви зможете дістатися в будь-яке, на перший погляд недоступне, місце і, при цьому, відчувати себе в безпеці. Транспортування і зберігання драбини не викличе труднощів – вона з легкістю трансформується і вміститься в багажник Вашего автомобіля чи дома в комірчину.

Розширені можливості
Функціональність драбини може бути розширена за допомогою додаткової сходнки-полиці з вантажопідйомністю до 150 кг і платформи LT-6023, по якій Ви зможете вільно пересуватися під час виконання робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип лестницы | Трансформер (универсальная) |
| Высота лестницы | 3.38 м |
| Ширина лестницы | 0.34 м |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Вес | 13 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал лестницы | Металл |
| Размеры | |
| Высота | 3.38 |
- Цена: 3 050 ₴









