
Драбина 5 сходинок, лоток для інвентарю, сталевий профіль, INTERTOOL LT-0055
- В наличии
1 800 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Всі драбини відправляємо по мінімальній передоплаті 500 грн!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LT-0055
| Габарити в робочому положенні | 457*893*1568 мм |
|---|---|
| Габарити в складеному вигляді | 457*110*1710 мм |
| Профіль | сталевий прямокутний |
| Кількість сходинок | 5 од. |
| Висота до платформи | 1064 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 4,250 кг |
ОПИС


Драбина зі сталевого профілю допоможе в побуті і на виробництві. За її допомогою Ви з легкістю дістанете до найвищих шаф, карнизів та вікон. Дуже необхідна річ в садку чи під час ремонту. Така драбина значно надійніша, за табурет.

Сталевий профіль з безпечними сходинками
Драбина виготовлена з міцного сталевого профілю з алюмінієвими сходинками. Рифлені сходинки не дадуть зісковзнути нозі і забезпечать безпечний підйом, а також зручне положення під час роботи. Драбина відповідає європейському стандарту EN131 і витримує навантаження до 150 кг.

Широка верхня сходинка-платформа
Виготовлена зі сталевого профілю, має габарити 250*250 мм для комфортної роботи на висоті. Дозволяє безпечно знаходитись у найвищій точці драбини.

Лоток для інвентарю
Поручні безпеки обладнані лотком для інвентарю для разміщення дрібного інструменту. Теперь у Вас все під рукою і більше немає потреби просити когось подавати Вам викрутки, пласкогубці чи дриль.

Протиковзкі опірні наконечники
Міцно зчеплюются з будь-якими поверхнями підлоги і не пошокоджують підлогові покриття. Драбина стоїть стійко і Ви не боїтесь впасти. Надійні захищені з'єднання сходинок і профілю, поручні, стяжні профілі і ремені роблять конструкцію драбини стійкою і безпечною.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Конструкция стремянки | Односторонняя |
| Количество ступеней | 5 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Вес | 4.25 кг |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 800 ₴







