
Стрем'янка з алюмінію, 6 сходинок, висота до платформи 1280 мм INTERTOOL LT-1006
- Нет в наличии
2 000 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Всі драбини пересилаємо лише по мінімальній передоплаті!
Мінімальна передоплата - 500 грн!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ LT-1006
| Профіль | алюмінієвий прямокутний |
|---|---|
| Кількість сходинок | 6 од. |
| Висота до платформи | 1280 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 4,000 кг |
| Об'єм | 0,085500 куб.м |
ОПИС



Призначення
Балансуючи на табуретах або хистких стільцях, навіть найпростіші завдання можуть здатися складними. Завдяки стрем’янці INTERTOOL ви зможете безпечно дістатись до найважчих та найвіддаленіших місць. Драбина з широкими сходами відмінно підходить для дому, її зручно використовувати для заміни лампочок, організації шаф, для декору приміщень та ін. Вона універсальна та підходить під будь-які завдання, висота до верхнього щабля становить 1280 мм.

Міцна та безпечна конструкція
Стрем’янка виготовлена з надійного алюмінієвого профілю, який не ржавіє. В конструкції передбачений замок безпеки, щоб зафіксувати сходи в робочому положенні. Ви можете бути впевнені, сходи не складуться в невідповідний момент. Модель розрахована на тривалий термін служби та відповідає європейському стандарту якості EN131.

Стійка та надійна
Сходи спроектовані з достатньою шириною між ніжками, тому вони дуже стійкі та не гойдаються під час роботи. Ніжки оснащені спеціальними протиковзними рифленими черевиками, вони також захищають покриття від подряпин та пошкоджень. На стрем’янці зручно стояти та працювати, за рахунок верхньої широкої платформи та сходинок з рифленими поверхнями, а також поручня безпеки, за який можна триматися.

Компактна та портативна
Драбина легко розкладається у робоче положення і складається, товщина у складеному вигляді всього 118 мм, не займає багато місця для зберігання. Конструкцію можна носити однією рукою, її легко переносити та транспортувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Конструкция стремянки | Односторонняя |
| Количество ступеней | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Вес | 4 кг |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 000 ₴







