Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технические характеристики Болгарка (УШМ) ED-AG180-6718
При використанні болгарки Edon ED-AG180 завдяки ергономічним рукоятям забезпечується надійний хват. Якісна робота системи вентиляції дозволяє виключити накопичення пилу в основних вузлах інструменту, і гарантує повноцінне охолодження двигуна і редуктора. Вбудована система електронного захисту від перевантажень для роботи двигуна в найбільш сприятливому режимі, що позитивно позначилося на його довговічності.
Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву з місцями для установки 3-позиційної бічний рукоятки. Кутова шліфувальна машина Фіолент Edon ED-AG180імеет систему плавного пуску, і функцію самоотключения щеток.Болгарка забезпечена поворотним знімним кожухом, який захищає працюючого від вилітають при обробці металів іскор або летить шламу при роботі з каменем.
Номинальная потребляемая мощность, Вт 2100 Производительность, л/мин 8500 Вес, кг 4.1 Упаковка Коробка Комплектация Инструкция по эксплуатации / Гарантийный талон Номинальное напряжение, B 220 Частота, Гц 50 Диаметр диска, мм 180 Упаковка Коробка Срок гарантии, мес 12 Кутова шліфувальна машина Edon ED-AG180 призначена для різання, шліфування, зачистки і інших типів обробки різних поверхонь. Відмінною особливістю болгарки Edon ED-AG180 серії є висока якість комплектуючих, до яких пред'являються більш жорсткі вимоги, що особливо стосується конструкції двигуна інструменту - застосовані високоякісні підшипники імпортного виробництва, впроваджені сучасні технології захисту. Все це дозволило отримати наднадійний і витривалий інструмент для різання і шліфувальних робіт.
При використанні болгарки Edon ED-AG180 завдяки ергономічним рукоятям забезпечується надійний хват. Якісна робота системи вентиляції дозволяє виключити накопичення пилу в основних вузлах інструменту, і гарантує повноцінне охолодження двигуна і редуктора. Вбудована система електронного захисту від перевантажень для роботи двигуна в найбільш сприятливому режимі, що позитивно позначилося на його довговічності.
Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву з місцями для установки 3-позиційної бічний рукоятки. Кутова шліфувальна машина Фіолент Edon ED-AG180імеет систему плавного пуску, і функцію самоотключения щеток.Болгарка забезпечена поворотним знімним кожухом, який захищає працюючого від вилітають при обробці металів іскор або летить шламу при роботі з каменем.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Вес | 4.1 кг |
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Ширина шлифования | 180 мм |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 1 283 ₴

