влевовправо
Безкоштовна доставка

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Число оборотів холостого ходу:0 - 11000 об/хв
Вага:4,4 кг
Плавний пуск:Є
Довжина шини:35
Швидкість ланцюга без навантаження:20 м/с
Крок ланцюга:3/8"Lp
Тип двигуна:Безщітковий
Охолодження:повітряне
Обсяг масляного бака:110 мл
Час зарядки акумулятора:90 - 120 хв
Клас захисту:IPXO
Рівень звукового тиску:LpA = 86,8 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності:LwA = 96,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А)
Довжина ланцюга:Oregon - 35
Рівень вібрації м / с2:3,37 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
Рівень захисту:II
Напруга акумулятора:2 х 20 В
Ємність аккумулятору:2 х 4 Ач
Автоматична змащення ланцюга:Є
Аварійне гальмо:Є
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Основные | |
| Вес | 4.4 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Procraft |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 35 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 110 мл |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 225 ₴




