
АКУМУЛЯТОРНИЙ УДАРНИЙ ШУРУПОВЕРТ KRAISSMANN 132 E-ABS-BL 20UL БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗУ
- В наличии
1 928 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт 132 E-ABS-BL 20UL належить до лінійки інструменту, що використовує один універсальний акумулятор. Шуруповерт оснащений двошвидкісний редуктор і живиться від літій-іонних універсальних акумуляторів ємністю 2 або 4 Ач У базовій комплектації шуруповерт поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, так як немає необхідності кожен раз купувати комплект з акумулятора і зарядного пристрою, якщо вони у вас вже є. 13 мм швидкозажимний патрон має 25 ступенів регулювання крутного моменту, режими свердління і свердління з ударом. Додаткові особливості представлені LED-підсвічуванням і системою швидкої зміни оснащення.
Особливості ударної шуруповерта:
- Світлодіодна підсвітка
- Самозажимних свердлильний патрон
- Збільшене значення крутного моменту
- Ударостійкий корпус
- Безщітковий двигун
- 18 ступенів затягування + режим свердління з ударом
Технічні характеристики:
- Напруга батареї: 20
- Кількість обертів: 0-450/0-2000 об/хв
- Частота удару: 30000 уд/хв
- Діаметр патрона: 13 мм
- Крутний момент: 60 Нм
Комплектація:
- Акумуляторний ударний шуруповерт KRAISSMANN
- Скоба для кріплення на пояс
- Керівництво користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 година |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 30000 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 30000 уд/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Состояние | Новое |
| Количество степеней затяжки | 25 |
- Цена: 1 928 ₴
