влевовправо

ТРІМЕР ГАЗОННИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ KRAISSMANN 301 ART 20UL (АКУМУЛЯТОР 4000 МАГ ТА ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ)
- В наличии
3 298 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Трімер газонний акумуляторний KRAISSMANN 301 ART 20UL легкий та простий у використанні для догляду за галявиною та краями газону в районах чутливих до шуму, поруч з будинком, лікарнями, школами. Оснащений зручною системою налаштування положення рукоятки і довжини штока. Скоба захисту захищає квіти, декоративні рослини та інші тендітні об'єкти від пошкоджень.
Комплектація:
- акумуляторний газонний трімер
- універсальна акумуляторна батарея 4000 mAr
- універсальний зарядний пристрій
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А / ч |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1 година |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Основні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Кількість обертів | 6500 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 84.7 |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Режущий элемент | Леска |
| Расположение двигателя | Снизу |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Максимальная ширина скашивания | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Нет |
- Цена: 3 298 ₴




