
БЕНЗОПИЛА КАРПАТИ КБП 58-3,5
- В наличии
3 398 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
Бензопила КАРПАТИ КБП 58-3.5 швидко завоювала високу популярність на ринку України завдяки високим показникам витривалості і міцності.
Встановлено потужний двигун 3,5 л. с. об'ємом 58 куб. см. Він без проблем справляється як з поздовжньою так і з поперечною розпилюванням деревини. Серед особливостей КАРПАТИ КБП 58-3,5 слід зазначити корпус і стартер, які виготовлені з магнієвого сплаву, що забезпечує додаткову міцність конструкції при меншій вазі.
Витривалість і довговічність роботи забезпечується завдяки нанесенню хрому на стінки циліндра бензопили, а встановлений японський карбюратор з підкачкою забезпечить легкий запуск бензинової пилки навіть при низьких температурах.
Перед відправкою весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
Особливості бензопили Карпати:
- Потужний двигун об'ємом 58 куб. см.
- Хромована поршнева з ресурсом роботи не менше 5 років
- Якісна мастило ланцюга
- Всі рівні захисту оператора при роботі
- Японський карбюратор з підкачкою
- Корпус з магнієвого сплаву ― міцний і легкий
- Ергономічний дизайн
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність двигуна: 3.5 л. с.
- Об'єм двигуна: 58.0 куб. см.
- обороти максимум: 8000 об/хв
- холостий хід: 3000 об/хв
- Обсяг паливного бака: 550.0 мл
- Об'єм масляного бака: 260.0 мл
- Довжина шини: 405/450 мм
- Крок ланцюга: 0.325"
- Вага: 6.5 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила КАРПАТИ КБП 52-3,5
- 2 шини
- 2 ланцюга
- Захисний чохол для шини
- Ємність для змішування палива
- Лійка
- Набір інструментів для збірки
- Керівництво по експлуатації
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Карпати |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 л. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Користувацькі характеристики | |
| Захист від склепіння стружки, осколків | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 6.5 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Карпаты |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 3000 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
- Цена: 3 398 ₴
