
БЕНЗОПИЛА GARDTECH GCS 58-3,5
- В наличии
2 761 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила GARDTECH GCS 58-3,5 — чудовий вибір надійної бензопили для використання як у домашніх умовах, так і в лісі. Модель має велику потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелику вагу та збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість у керуванні та високу продуктивність. З переваг GARDTECH GCS 58-3,5 також позначимо найвищу якість комплектуючих деталей, заводське збирання, автоматичне змащення ланцюга, наявність праймера та подвійну комплектацію.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Праймер (підкачування) для полегшеного запуску
- Хромовані стінки циліндра
- Металевий корпус стартера
- Низький рівень вібрацій і шуму
- Протиударний пластик
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга
- Простота в обслуговуванні
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність, к.с./кВт: 3,5/2,5
- Об'єм двигуна, см3: 58
- Максимальні оберти, об./хв: 7000
- Холостий хід, об./хв: 3000
- Довжина шини, см: 45
- Крок ланцюга: 0,325”
- Об'єм паливного бачка, мл: 550
- Об'єм оливного бачка, мл: 260
- Праймер: є
- Вес, кг: 6,6
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Бензопила Gardtech GCS 58-3,5
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг
- Ключ універсальний
- Зубчастий упор
- Захисний чохол
- Бачок для приготування паливної суміші
- Посібник з експлуатації
- Картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 6.6 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 л. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | GARDTECH |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Основные | |
| Вес | 6.6 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 7000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
- Цена: 2 761 ₴
