Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості ланцюгової бензопили KRAISSMANN KS 2609:
- Універсальна пила для догляду за деревами
- Для різних видів робіт, таких як кронування, видалення прикореневої порослі та зайвих пагонів, обрізка пошкодженої деревини
- Надійний та потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Комплектація:
- бензинова ланцюгова пила
- пильний ланцюг
- пильна шина
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- пластиковий захисний чохол для шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.9 Вт |
| Основні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рівень шуму | 102.3 дБ |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.22 л. с. |
| Користувацькі характеристики | |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Захист від склепіння стружки, осколків | Так |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Основные | |
| Вес | 4.5 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 3000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 26 куб. см |
| Мощность двигателя | 1.22 л. с. |
- Цена: 3 150 ₴







