
БЕНЗОПИЛА VORSKLA ПМЗ 58-3,5
- В наличии
3 398 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила VORSKLA ПМЗ 58-3,5 призначена для розпилювання дерев будь-яких порід та різних діаметрів, відмінний варіант для садівника, лісника та для господаря дачі, якому необхідно на зиму заготовляти дрова. Бензинова ланцюгова пилка виготовлена з якісних матеріалів і відрізняється високими робочими характеристиками, стабільністю в роботі та високою надійністю.
Особливості:
- Потужний двигун
- Хромована поршнева
- Автоматична мастила ланцюга
- Кришка стартера з магнієвого сплаву
- Плавний пуск стартера
Характеристика:
- Тип двигуна: одноциліндровий 2-х тактний
- Потужність: 2,57 кВт / 3,5 л.с
- Об'єм двигуна: 58 см3
- Старт: ручний
- Об'єм паливного бака: 550 мл
- Об'єм масляного бака: 260 мл
- Тип охолодження: повітряний
- Частота холостих оборотів двигуна: 3000 об/хв
- Максимальна частота обертів: 9000 об/хв
- Довжина шини: 405 мм
- Вага: 7.5 кг
Комплектація:
- Бензопила VORSKLA ПМЗ 58-3,5
- Шина - 2шт.
- Ланцюг - 2шт.
- Набір ключів
- Ємність для змішування палива та олії
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.5 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Vorskla |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 л. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Користувацькі характеристики | |
| Незайняте регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Захист від склепіння стружки, осколків | Так |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2570 Вт |
| Основные | |
| Вес | 7.5 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Vorskla |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 250 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 9000 об/мин |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 58 куб. см |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
- Цена: 3 398 ₴
