Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливості:
- Зручна і легка в керуванні
- Надійний та потужний двигун
- Покращений повітряний фільтр
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
Комплектація:
- пила VORSKLA ПМЗ 32-2.0
- пильний ланцюг
- пильна шина (350 мм)
- набір ключів та викруток для монтажу та обслуговування
- мірна ємність для змішування паливної суміші
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.8 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Vorskla |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 2800 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 32 куб. см |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.8 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Vorskla |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 32 куб. см |
- Цена: 3 876 ₴

