
АКУМУЛЯТОРНА ШАБЕЛЬНА ПИЛА KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 (МІНІ-ПИЛА, 2 АКУМУЛЯТОРИ)
- В наличии
2 443 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна міні-пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки деревних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
- безщітковий двигун
- обгумована рукоять
- мала вага і невеликі розміри
- низький рівень шуму
- міцний корпус
- захисний кожух
Характеристика:
- напруга АКБ: 21 В
- кількість ходів штока: 0-3000/хв
- хід штока: 15 мм
- ріжуча здатність у дереві: 50 мм
- ємність АКБ: 2000 мАг
Комплектація:
- шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2
- два акумулятори
- зарядний пристрій
- два полотна
- керівництво користувача
- пластиковий кейс
- картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А / ч |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Користувацькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Ні |
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.3 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 443 ₴
