
ВІДРІЗНИЙ ВЕРСТАТ (МЕТАЛЛОРЕЗ) KRAISSMANN 2450 MTM 355
- В наличии
6 638 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відрізний верстат (металоріз) KRAISSMANN 2450 MTM 355 призначений для різання труб і заготовок з металів різної породи при максимальній глибині пропилу - 120 мм. Заготівля може бути зафіксована в лещатах під кутом -30° до 45°. Потужний електродвигун верстата зберігає високі оберти навіть за дуже високого навантаження. Надійний металевий кожух захищає від осколків та іскор. Заміна відрізного диска відбувається легко, завдяки фіксації шпинделя.
Особливості:
- Пряма редукторна передача
- Потужний і надійний електродвигун
- Міцна і стійка станина
- Проста заміна диска
- Надійний захисний кожух
Характеристика:
- Напруга/частота: 230/50 Гц
- Потужність: 2450 Вт
- Кількість обертів: 3900 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 355 мм
- Макс. глибина пропилу: 119 мм
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2450 MTM 355
- Відрізний диск
- Ключ для заміни диска
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2450 Вт |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2450 Вт |
| Вес | 16 кг |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная глубина пропила | 119 мм |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 638 ₴
