влевовправо

ВІДРІЗНИЙ ВЕРСТАТ (МЕТАЛОРІЗ) KRAISSMANN 2600 MTM 355
- В наличии
6 903 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355 призначений для різання металів різної міцності. Глибина різу складає 119 мм. На підставі верстата розташовані лещата, за допомогою яких можна зафіксувати заготівлю на кут -30 +45 градусів.
Особливості:
- Ремінна передача
- Потужний та надійний мотор
- Міцна станина
- Швидка заміна відрізного диска
- Захисний кожух для безпеки
Характеристика:
- Напруга/частота: 230/50 Гц
- Потужність: 2600 Вт
- Кількість оборотів: 3900 об/хв
- Діаметр відрізного диска: 355 мм
- Макс. глибина різу: 119 мм
Комплектація:
- Металоріз KRAISSMANN 2600 МТМ 355
- Відрізний диск
- Ключ для заміни диска
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Вага | 16 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна глибина пропілу | 119 мм |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Вес | 16 кг |
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная глубина пропила | 119 мм |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3900 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 903 ₴





