
Електропила Вектор В Flank 2.4
- Готово к отправке
1 650 ₴
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Виробник | Вектор |
| Країна виробник | Україна |
| Харчування | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | бокове |
| Довжина шини | 400.0 (мм) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.0 (м/с) |
| Кількість обертів | 7000.0 (об/хв) |
| Об'єм масляного бака | 120.0 (мл) |
| Вага | 4.2 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400.0 (Вт) |
Опис
Характеристики електричної пилки Вектор В Flank 2.4
Номінальна потужність 2400 Вт
Довжина шини 400 мм
Швидкість ланцюга 13 м/с
Обороти до 7000
Кількість зубців ланцюга 52 шт
Привід бічній
Напруга 220-240 В
Об'єм масляного бака 120мл
Вага 4.2 кг
Електропила Вектор відрізняється від свого побратима бензопили в першу чергу економічністю і не забруднює екологію.
Електрична ланцюгова пила знаходить широке застосування для оброблення деревини у закритих приміщеннях і не забруднює повітря, наприклад, у цеху або складі.
Електропила Вектор В Flank 2.4 це надійний і потужний інструмент для роботи по дереву, її потужності достатньо для розпилювання навіть твердих порід дерев.
Так само пила володіє зниженим рівнем шуму і вібрації, що робить використання інструменту максимально комфортним, вона легка в експлуатації, електропилу новачок засвоїть без особливої праці.
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Основные | |
| Вес | 4.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Вектор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 650 ₴
