Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристика:
- Напруга батареї: 12 В
- Ємність батареї: 8000 мАг
- Сила струму зарядного пристрою: 1 А
- Корисний об'єм: 16 л
- Робочий об'єм насоса: 3,6 л
- Робочий тиск: 0,15-0,4 МПа
Комплектація:
- Акумуляторний обприскувач KRAISSMANN 16 AS 8
- Розпилювальна трубка
- Розпилювальні сопла
- Зарядний пристрій
- Інструкція
- Гарантійний талон
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм бака | 16 л |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 4.8 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип оприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А / ч |
| Напруга | 12 В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем бака | 16 л |
| Состояние | Новое |
| Общий вес | 4.8 кг |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
- Цена: 1 800 ₴

