влевовправо

ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ KRAISSMANN 1350 EMS 3 (КРУГЛИЙ НАГРІВАЧ)
- В наличии
1 487 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат для розтрубного зварювання з круглим нагрівальним елементом підходить для зварювання з'єднань, труб і фітингів діаметром від 20 до 32 мм. Встановлювані компоненти відрізняються довговічністю і простотою використання. Завдяки вузькій конструкції нагрівача труби можна зварювати і в обмеженому просторі.
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб KRAISSMANN 1350 EMS 3
- три тефлонові зварювальні насадки
- металевий кейс
- два шестиграні ключі
- посібник з експлуатації
- картонне пакування
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1350 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час розігріву | 3 хв |
| Максимальна загальна вага | 3 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор живлення | Так |
| Потужність | 1350 Вт |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1350 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Время разогрева | 3 мин |
| Максимальный общий вес | 3 кг |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 32 мм |
| Тип сварки пластиковых труб | Раструбная |
| Нагреватель с тефлоновым покрытием | Да |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 487 ₴

