влевовправо

ПАЯЛЬНИК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ VORSKLA ПМЗ 1,2/3S (З ВІДРІЗНИМИ НОЖИЦЯМИ)
- В наличии
900 ₴
+380 (95) 732-82-46
МТС
- +380 (93) 607-27-03Лайф
- +380 (97) 106-75-37Київстар
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,2/3S використовується для монтажу трубопроводів, призначений для побутового використання. Принцип роботи паяльника простий: за його допомогою відбувається нагрівання труби або фітинга до необхідної температури, з подальшим їх з'єднанням. Після повного охолодження з'єднання виходить ідеально міцним і герметичним. Інструмент поставляється в металевому кейсі, а також тим, що має в комплектації три тефлонові насадки і ножиці.
Особливості:
- Тефлонові насадки
- Оптимальні габарити
- Мала вага
- Низька ціна
- Міцний корпус
- Металевий кейс
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 600 Вт
- Робоча температура: 0-300
- Кількість насадок: 3 (20 мм, 25 мм, 32 мм)
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,2/3S
- Металевий кейс
- Насадки: 20мм, 25мм, 32мм
- Шестигранник, два болти для насадок
- Підставка для паяльника
- Ножиці
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна загальна вага | 2 кг |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Тип зварювання пластикових труб | Розтрубна |
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorskla |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1200 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 32 мм |
| Нагреватель с тефлоновым покрытием | Да |
| Состояние | Новое |
- Цена: 900 ₴


